Data publikacji: 2022-07-07

20 czerwca w murach Centrum Kongresowo-Dydaktycznego UMP słuchacze Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wysłuchali ostatniego w tym roku akademickim wykładu pt. „Cukrzyca – choroba, z którą da się zdrowo żyć”, wygłoszonego przez prof. dr hab. Dorotę Zozulińską-Ziółkiewicz, Prorektor ds. Organizacji, Promocji i Rozwoju Uczelni, kierownika Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii.

Uczestnicy spotkania mieli także możliwość skorzystania z porad i sprawdzenia swoich umiejętności psychomotorycznych na specjalnie przygotowanym przez przedstawiciela Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu stoisku.

Zwieńczeniem całorocznego cyklu wykładowego był odbiór certyfikatów, a także wspólne pamiątkowe zdjęcie.